Oprawa twarda  

Eleganckie i trwałe rozwiązanie dla każdej publikacji. Grubość tektury, rodzaj grzbietu czy kolor kapitałki to elementy, które dowolnie można dobierać przy współpracy z nami. Realizujemy także oprawy łączone.   

 Oprawa miękka

Lekkość i elastyczność to podstawowe założenie przy tej oprawie. Możliwości jest kilka, opcja klejona, szyto-klejona czy szyta drutem.

Klejenie lasety

Tasiemka, wstążeczka czy laseta to tylko niektóre określenia na wspaniały dodatek do książek czy kalendarzy. Rodzaj, kolor, szerokość czy w końcu ilość to podstawowe aspekty przy doborze lasety. 

 Wycinanie registrów

W ofercie posiadamy kilka różnych możliwości wycinania registrów tj. kątowy, schodkowy czy kciukowy. Proces ten ułatwia przeglądanie i wyszukiwanie informacji oraz poprawia estetykę produktu.

 Montaż gumki płaskiej

Dobór szerokości i koloru gumek płaskich stanowi istotną część tego procesu. Oferujemy wiele możliwości wyboru, każdy nasz klient znajdzie coś idealnie pasującego do swojej oprawy

 Złocenie (hot stamping)

Powlekanie na gorąco papieru metalizowanymi foliami o różnych kolorach. Dzięki tej technice można wytłaczać złote (lub innej barwy) litery na wysokiej jakości papierach, wykorzystywanych do wykonywania okładek czy etykiet.

 Foliowanie

Proces uszlachetniający, który pozwala na zwiększenie trwałości oraz odporności na uszkodzenia produktu. Nadanie okładce widocznego połysku czy głębokiego matu to tylko niektóre możliwości foliowania.

 Perforacja narożników

Oferujemy perforację narożników w kilku wariantach do 18 mm szerokości promienia. Idealne rozwiązanie do kalendarzy czy notatników, zwiększające estetykę i użyteczność produktu.

Spiralowanie

Rodzaj oprawy stwarzający dodatkowe korzyści dla użytkowników. Wiele kolorów oraz rozmiarów pozwala na dobranie idealnej spirali w zależności od wyglądu produktu. Spiralowanie można wykorzystać zarówno dla miękkich jak i twardych okładek.

Zapraszamy do współpracy, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny. 

Translate »