KRESKA - Strona główna
Nowe zasady dotyczące plików COOKIES AKCEPTUJ 
Ta strona używa plików „cookies”. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.

Projekty europejskie
 
Rozmiar: 703761

Wydawnictwo KRESKA planuje zrealizować projekt, którego celem jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów, które powstały w wyniku przeprowadzonych w przedsiębiorstwie prac B+R. W celu realizacji projektu, niezbędny jest zakup urządzeń produkcyjnych. Będą się one charakteryzowały odpowiednimi parametrami pracy, które pozwolą na realizację i osiągnięcie zakładanych celów produkcyjnych nowych wyrobów. W ramach projektu zostanie zakupiony również system do zarządzania produkcją, a także zostaną przeprowadzone prace dostosowawcze hali do instalacji nowo zakupionych urządzeń. Przeprowadzone zostaną także prace w zakresie zarządzania projektem.

  • Cele projektu: „Celem projektu jest wprowadzenie na rynek polski i europejski innowacyjnej technologii opracowanej w wyniku przeprowadzonych prac B+R i rozpoczęcie na jej podstawie produkcji innowacyjnych wyrobów, będą to bloki i zeszyty wykorzystujące nowy sposób okładkowania, wpływający korzystnie na ich cechy użytkowe.”
  • Planowane efekty: „Spodziewane efekty to wprowadzenie na rynek nowych produktów opracowanych w wyniku przeprowadzonych prac B+R i zwiększenie zatrudnienia”
  • Wartość projektu 2 292 530,00 PLN
  • Wkład Funduszy Europejskich 799 650.00 PLN.

 

Rozmiar: 15006
Rozmiar: 24082
Rozmiar: 82758
 
 
 
home firma oferta technologia wydawnictwa kontakt pobierz strefa dla partnera wejście do sklepu  engine - TGK
|
projekt www - WHITEart